X Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Neurodydaktyki w roku 2024

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na X Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Neurodydaktyki, które odbędzie się w dniach 18–20 października 2024 r. Mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych edycjach, będzie to okazja do spotkania naszej społeczności i poznania nowych, ciekawych ludzi, nowych punktów widzenia i inspiracji. Na nasz jubileusz przygotowaliśmy także kilka niespodzianek.

Tak jak poprzednio gościć będziemy w Katowicach, w budynku Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego, położonym przy ul. Uniwersyteckiej 4.

Koszt uczestnictwa w trzech dniach Sympozjum wynosi 400 zł.

Uprzejmie informujemy, że rejestracja uczestników na tegoroczne Sympozjum została zamknięta.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony FAQ – z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Polecamy również śledzenie strony Sympozjum na Facebooku.

Do 10 Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Neurodydaktyki w roku 2024 pozostało…